title_leftTransport drogowy

Transport towarów niebezpiecznych ADR

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty transportu towarów niebezpiecznych zgodnie z przepisami ADR. Z pełną świadomością odpowiedzialności, która towarzyszy przewozowi materiałów o podwyższonym ryzyku, zapewniamy usługi na najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na dokładne przestrzeganie wszystkich norm i regulacji, co gwarantuje spokój ducha naszych Klientów. Każda operacja transportowa jest dokładnie planowana i realizowana przez wykwalifikowany personel, wyposażony w odpowiedni sprzęt i wiedzę, aby ładunek dotarł do celu w nienaruszonym stanie. Wybór DJ Transport to wybór spokoju i pewności, że nawet najbardziej wymagające zadania transportowe zostaną wykonane profesjonalnie i z należytą starannością.

shipping

10000+

Zrealizowanych dostaw

location

35+

Obsługiwanych państw

Aby skorzystać z oferty, kliknij tutaj i dowiedz się, ile kosztuje oferowany przez nas transport towarów niebezpiecznych ADR.

Materiały niebezpieczne ADR - co to takiego jest?

ADR (Accord européen relatif au transport international des marchandises Dangereuses par Route, z fr. międzynarodowa konwencja dotycząca drogowego przewozu towarów i ładunków niebezpiecznych) to zbiór przepisów i norm regulujących przewóz towarów, które mogą stwarzać zagrożenie dla:

 • zdrowia,
 • bezpieczeństwa,
 • środowiska naturalnego.

Traktat ADR został podpisany przez dziewięć krajów w 1957 r. i jest aktualizowany co dwa lata. Począwszy od 1975 roku konwencję ADR podpisały 52 kraje, w tym Polska.

ADR składa się z części głównej i dwóch załączników (A i B). Załącznik A klasyfikuje różne substancje niebezpieczne w 13 klasach i podaje szczegółowe warunki ich transportu. Podział jest następujący:

 • Klasa 1: Materiały wybuchowe o różnym stopniu zagrożenia;
 • Klasa 2: Gazy, w tym gazy palne, niepalne i toksyczne;
 • Klasa 3: Ciecz łatwopalna;
 • Klasy 4.1 do 4.3: Substancje stałe łatwopalne, samozapalne w kontakcie z wodą;
 • Klasy 5.1 i 5.2: Substancje utleniające i nadtlenki organiczne;
 • Klasy 6.1 i 6.2: Substancje toksyczne i zakaźne;
 • Klasa 7: Materiał radioaktywny;
 • Klasa 8: Substancje żrące;
 • Klasa 9: Inne towary niebezpieczne.

Załącznik B określa normy dotyczące konstrukcji pojazdów do przewozu materiałów niebezpiecznych, wymagania dotyczące szkolenia załogi oraz procedury dokumentowania i etykietowania towarów.

Poznaj koszt transportu towarów niebezpiecznych ADR. Po podaniu danych firmowych oraz szczegółów zlecenia (długość trasy, rodzaj ładunku itp.) uzyskasz niezbędne informacje odnośnie wyceny.

title_leftpoznaj nas

Dlaczego warto nam zaufać?

Wybór odpowiedniego partnera w dziedzinie transportu towarów niebezpiecznych ADR to klucz do sukcesu w logistyce. Firma DJ Transport stawia na:

Doskonała reputacja

Doskonała reputacja

Wiarygodność, zadowolenie, pozytywne opinie.

szybkosc odpowiedzi

Szybkość odpowiedzi

Natychmiastowy feedback, skuteczna komunikacja.

feature_2_4

Wsparcie Klienta

Indywidualne podejście, nieustanna pomoc.

wysoka_jakosc

Wysoka jakość usług

Profesjonalizm, niezawodność, doskonałość.

Firma DJ Transport cieszy się renomą w branży nie tylko dzięki wysokim standardom obsługi, lecz również dzięki stałemu zaangażowaniu w świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dbałość o detale i skrupulatność w obsłudze Klienta przekładają się na doskonałą reputację, którą potwierdzają liczne pozytywne opinie naszych zadowolonych Klientów. Ich gotowość do dzielenia się rekomendacjami stanowi najlepsze świadectwo naszej solidności i profesjonalizmu.

Rozumiemy, że czas to jeden z najcenniejszych zasobów, dlatego kładziemy nacisk na szybkość i efektywność w każdym aspekcie naszej działalności. Od procesu wyceny po realizację zlecenia, dbamy o to, by wszystko przebiegało sprawnie i bez zbędnych opóźnień.

Dla nas każdy Klient i każdy ładunek są wyjątkowi. To indywidualne podejście pozwala nam precyzyjnie odpowiadać na specyficzne wymagania każdego transportu.

W DJ Transport nie uznajemy kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Stosujemy się do rygorystycznych standardów branżowych i ciągle podnosimy poprzeczkę, aby zapewnić usługi na najwyższym poziomie.

Wybierając firmę DJ Transport, stawiasz na sprawdzonego partnera, którego głównym celem jest realizacja Twoich oczekiwań na najwyższym poziomie. Nasze nienaganne opinie są dla Ciebie gwarancją, że zlecenie zostanie wykonane profesjonalnie, terminowo i z pełnym poszanowaniem dla środowiska.

Zapraszamy do przejścia do sekcji „Wycena”, by poznać szacunkowy koszt oferowanych usług.

Szczegóły współpracy zostaną omówione z naszymi pracownikami.

feature_2_1

Konkurencyjne ceny

Proin eget tortor risus. Donec rutrum congue leo eget malesuada. Curabitur

feature_2_2

Dostawa na czas

Proactively administrate low-risk high yield total linkage manufactured.

feature_2_3

Bezpieczne przewozy

Get Started administrate low-risk high yield empowered ran to there.

feature_2_4

Wsparcie klienta

Taking of a administrate low-risk high yield products Wen for some.